Palju muljeid väikesest Maltast

Seda ei osanud me mitte arvata, et väikesest Maltast saadud suurte muljete kokkuvõtmine niikaua aega võtab. Maltal oli alati vähe aega ja palju teha, igat hetke tahtsime kogeda, proovida ja käega katsuda ning vaatamata sellele, et sellel korral oli isegi pisike ja käekotti mahtuv läptop täiesti kaasas, polnud igal sammul internetti, et kõiki muljeid kohe kosmosesse saata ning mõned muljed tahtsid ilmtingimata järgmise päeva muljeid lisaks saada, et ühtseks tervikuks muunduda.Seda aega on nad nüüd saanud.

Kõik järgnev on uuesti ülekirjutatud Maltal tehtud märkmete põhjal ning suurem osa sellest on teoks saanud kusagil õhus Helsingi ja Rooma vahel. Vaat nii kaugele ja kõrgele tuli need kaasa tassida, et nad lõpuks ära selguksid ja midagi on kindlasti veel kuskil meie sees peidus, valmis ühel päeval sealt valla pääsema.

This entry was posted in Malta by Heli. Bookmark the permalink.

About Heli

I work at Haapsalu Vocational Education and Training Centre as a Coordinator of External Relations. I am managing international projects and writing blogs about them. I like my work with young people because they make me learn new things all the time. Meanwhile, I like travelling and spend a lot of time in Ireland because of my personal life :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s