Cinque Terre – Liguuria pärl 1.aprill

DSCN0050Sel päeval tutvusime rannikuturismi võimalustega. 8.30 algas ekskursioon Cinque Terre turismipiirkonda. Kõigepealt külastasime üht pereettevõtet, mis tegeles kohaliku toidu valmistamise ja turustamisega (pesto, pasta, õli, vein). Meile korraldati väike degusteerimine.
Seejärel sõitsime Manarolasse, mis suviti olevat tõeline turistide meka. Aga külake oli juba praegu täis erinevaid turistide gruppe. Jalutasime matkaradadel, mis kulgesid mägedes ja kust avanesid imetabased vaated merele ja kaljudele. Külastasime ka järjekordset pererestorani, kus imetlesime omanike siirast huvi iga külastaja vastu.
Õhtupoole käisime Porto Veneres – järgmises kuulsas turistimagnetis. See olevat väga turvaline ja kallis elamispaik. Mägedes oli rohkesti jõukate villasid. Selles külakeses paiknevat ka eriüksus, mis on saanud spetsiaalse ettevalmistuse võitluseks terrorismiga (maskides mehed). See külake asu väga puhta vee ääres, on suviti populaarne purjetajate, puhkajate ja abiellujate seas. Meie giid andis meile paigast väga põhjaliku ülevaate.
DSCN0045

 

Selle päeva elamuste hulka kuuluvad: maastik, viinamarjaistandused mägede külgedel, surnuaiakultuur, palju toredaid fakte paikkonna kohta, sõbralikud itaallased, soe ja päris tuuline rannikuala.

This entry was posted in Itaalia by Heli. Bookmark the permalink.

About Heli

I work at Haapsalu Vocational Education and Training Centre as a Coordinator of External Relations. I am managing international projects and writing blogs about them. I like my work with young people because they make me learn new things all the time. Meanwhile, I like travelling and spend a lot of time in Ireland because of my personal life :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s